Organizatorzy
Nawigacja
stronag
stronag
stronag
stronag
stronag
stronag
stronag
stronag
stronag

Sztab 22. finału WOŚP w Łomży

WYNIK FINAŁU

Wynik centralny WOŚP: 52.448.765,49


Poprzednie finały: 18 finał - 19 finał - 20 finał - 21 finał

Dziękujemy za sfinansowanie Finału w 80% dla


oraz dla

za udostępnienie miejsc należących do Miasta


Mecenas Owsiaka rozniósł Matkę_Kurka w sądzie

W Złotoryi ruszył proces Piotra W., blogera spod Chojnowa, który pomówił Owsiaka  i Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy m.in. o kradzież pieniędzy ze zbiórek, marnotrawstwo publicznych środków, prowadzenie nielegalnej działalności oraz wykorzystywanie nieletnich.  Matka_Kurka zaczął po kozacku. Ale stracił rezon, gdy przyszło mu odpowiadać na pytania mecenasa Jacka Zagajewskiego.

Sędzia Michał Misiak nie zgodził się na przeniesienie procesu do Warszawy, o co wnioskował reprezentujący Fundację mecenas Jacek Zagajewski.  Jerzy Owsiak jako współautor pozwu przeciw Matce_Kurka będzie musiał 4 lutego 2014 roku osobiście pofatygować się do Złotoryi, by odpowiedzieć na pytania sądu.

Szefa WOŚP na dzisiejszym rozpoczęciu procesu nie zobaczyliśmy, ale nudno nie było, bo mecenas okazał się wcale nie gorszym showmenem. Z Warszawy przywiózł cztery potężne pudła oryginalnych dokumentów, aby spełnić prośbę blogera o udostępnienie mu rozliczeń fundacji. Zaznaczył, że to tylko część papierów. Żeby dostarczyć całość, potrzebne byłyby 2 lub 3 busy. Jeśli zatem Piotr W. chce, Fundacja WOŚP wynajmie firmę, która skseruje dla niego tę górę oryginałów i dostarczy do Złotoryi, a rachunek za całą operację sąd będzie mógł uwzglednić w wyroku – konkretnie w tej części, w której stronę przegraną zobowiązuje się do pokrycia kosztów procesowych.

czytaj dalej: http://24legnica.pl/?p=18531.

Leave a Reply

Znajdź nas na facebooku (osoby odpowiedzialne: Paweł Dąbrowski, Paweł Gosk)
Sponsorzy
kolejność losowa

Chcesz wesprzeć Sztab?
Dzwoń!!! 604 - 284 - 106
sztab@22final.wosp.lomza.pl